Подорожчання проїзду затверджували під співи «Барв»…

Подорожчання проїзду затверджували під співи «Барв»…


Приємне і корисне 14 січня вирішили поєднати члени Ковельського міськвиконкому на чолі з Ігорем Чайкою? Для чого голосисті чоловіки і жінки в національних костюмах на офіційному засіданні?


Отже, відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році. Воно розпочалося із щирих та оптимістичних віншувань та веселих колядок і щедрівок  від народного аматорського гурту «Барви».


Збагатившись духовно, чиновники перейшли до земного.


Заслухали «понад сорок різнопланових питань».  Серед них – затверджено тарифи на  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.


«Проїзд для дорослого населення тепер вартуватиме 7 гривень, для студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів та учнів шкіл –  4 гривні. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення», – сповістили в міськраді.


Причина постколядних «покращень» стандартна і для минулої влади: «подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, зросла мінімальна зарплата, а з 2019 р., коли встановлювались тарифи, значно зменшився пасажиропотік».


Оскільки ті, хто ухвалював рішення про здорожчання проїзду, маршрутками не їздять, то підвищення тарифів лише на користь приватним бізнесменам. Які захопили монопольне право на ринку місцевих перевезень.


Зовсім не це обіцяв під час виборів нинішній мер Ковеля Ігор Чайка, який сформував міськвиконком із залежних від влади персонажів.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото пресслужби Ковельської міськради: співають «Барви» перед підняттям вартості проїзду в маршрутках.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%