І прем'єра «Різдвяного симфонізму»

І прем'єра «Різдвяного симфонізму»

Різдвяний концерт камерного оркестру «Con Moto» відбудеться сьогодні, 15 січня, о 18.00 в Палаці культури міста Луцька.

Напередодні у Палаці культури обласного центру викладачі Луцької музичної школи №2, які є учасниками камерного оркестру «ConMoto» готуються до щорічного різдвяного концерту, – розповів Суспільному художній керівник оркестру Олександр Хомик.

В концерті братимуть участь 22 музиканти. Гратимуть класичні і сучасні музичні твори, колядки і щедрівки в обробці для камерного оркестру.

Для глядачів, каже керівник оркестру, музиканти підготували оновлену програму і прем'єру одного твору – українського композитора Івана Небесного – «Різдвяний симфонізм».

Наймолодша учасниця концерту – 11-річна Ольга Тарнавська. Піаністка – лауреатка і переможниця багатьох українських та міжнародних конкурсів, володарка гран-прі фестивалю «Симфонія Різдва». На цьому різдвяному концерті Ольга разом з оркестром «Con Moto» виступатиме вп’яте.

«Це можна сказати такий ювілей, тому що я десь почала грати з шести років з «Con Moto». Перший мій концерт був Фоглера, потім Полунін, потім Бортнянський, передостанній був Гайн і завтра я буду грати Баха» , – каже піаністка.

Як розповіла учасниця колективу, флейтистка Лариса Гетманчук, аби зіграти якісно і злагоджено – музиканти репетирували понад місяць.

«Стараємось зробити, щоб все гарно звучало, професійно. Любимо дуже музику і свою справу», – додала жінка.

Наш кор.

Фото Суспільного.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%