Навчання авіаторів

Навчання авіаторів

У Севастопольській бригаді тактичної авіації імені Покришкіна, яка базується під Луцьком, стартували командирські польоти. Про це повідомляють в інформаційному агентстві Міністерства оборони України «АрміяInform».

Це перша льотна зміна в новому році.

До польотів долучився командний склад авіаційних ланок і вище. Військові авіатори відпрацьовували ведення групових та одиничних повітряних боїв на винищувачах МіГ-29 вдень і вночі у складних метеоумовах.

Як повідомили на сторінці Повітряного командування «Захід» командирські польоти проводять з метою удосконалення навичок льотчиків та підготовки до бойових дій в різних умовах.

Зазначимо, що наказом Міністра оборони України, в рамках першого етапу підвищення грошового забезпечення у Збройних Силах України, у 2022 році збільшено виплати військовим льотчикам.

Підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року.

«Розвиток військової авіації і ППО – це один з наших пріоритетів. Бойова авіація – це в першу чергу люди! Це фахівці високої кваліфікації, в підготовку яких держава інвестує значні ресурси. Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося на 2,5 млрд грн. збільшити бюджет Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати для практикуючих медиків. Пілоти у Збройних Силах з 1 січня так само будуть отримувати конкурентні виплати не тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національного безпеки та оборони. Готуючи системну реформу грошового забезпечення, ми продовжуємо працювати над покроковим підвищенням виплат в межах тих ресурсів, які залучаємо. До кінця січня будуть ще рішення у цій сфері. Наша мета – протягом року поступово підготуватися до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках тих завдань, які ставить Президент України», - сказав Міністр оборони України Олексій Резніков.

Загалом протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців буде скеровано 251 млн грн. У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10 - 16 тис. грн.

 Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%