Ах, Одеса!

Ах, Одеса!

БК «Старий Луцьк-Університет» зіграє стартові матчі 2022-го року проти минулорічних чемпіонів Вищої ліги. Анонсує ігри пресслужба лучан.

Принципова дуель відновить розіграш «вишки» матчами в Одесі. Поєдинки матимуть стратегічне і психологічне значення. Повторення минулорічного півфіналу – не просто вивіска. Емоцій та напруженості іграм вистачатиме.

Матчі в Одесі, фактично, не матимуть великого турнірного значення. Команда Дмитра Шаламова практично не має шансів пробитися до четвірки найсильніших , тому звітні поєдинки є скоріше важливими для «БІПИ» щоб втримати п’яте  місце у групі. Після матчів у Луцьку наставник команди з берегів Чорного моря говорив про те, що на домашньому майданчику його підопічні зроблять все, аби реабілітуватися.

«Моряки» мають проблеми із фінансами, тим не менш, життя лучанам це не спростить. Команда Дмитра Шаламова може стати темною конячкою для волинян. «Командир зграї» Євгеній Ткаченко здатен повести за собою молодших одноклубників. Окрім нього, серед лідерів за статистичними показниками –  Соловей та Мустяца. Зрештою, кадровий підбір виконавців одеситів є достатньо кваліфікованим, аби нав’язати боротьбу будь-якому супернику.

Труднощі для команди Володимира Журжія розпочалися ще до старту матчів. Далека дорога до курортного міста – перше і дуже суттєве випробування з огляду на функціональні кондиції та відновлення. Втім – не за горами друга частина чемпіонату, де на наших хлопців чекає низка далеких виїздів. Тому «Старий Луцьк» максимально сконцентрований і налаштований на кожен поєдинок.

Після одеситів на волинян очікують чотири вирішальні матчі групового етапу проти Хмельницького та Рівного. Тим не менш, зараз думки нашої команди лише про «БІПУ». Після новорічних свят лучанам дуже важливо знову відчути ігрові взаємодії та набрати оптимальні кондиції. Про лідерів «Старого Луцька» за статистикою не писатимемо, а просто будемо сподіватися на те, що кожен гравець у вирішальних матчах чемпіонату покаже свій максимум.

Перша гра суперників відбудеться сьогодні, 16-го січня. Старт о 20:30. Повторний матч команди зіграють 17-го січня о 11:30. Трансляція – Ютуб.

Наш кор.

Фото пресслужби БК «Старий Луцьк-Університет».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%