Герус хвалиться чужим вугіллям

Герус хвалиться чужим вугіллям

Голова енергетичного комітету парламенту, уродженець м. Нововолинськиа і один із «нових українців» Андрій Герус заявив, що станом на 14 січня запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ вперше у цьому опалювальному сезоні перевищили запаси вугілля на таку ж дату минулого року: на складах знаходилося 734,1 тис тон. Рік тому запаси складали 711,1 тис тон.


За його словами, як зазначає «Економічна правда», причинами цього став імпорт вугілля, зокрема – морським напрямком. Компанія ДТЕК прийняла 7 суден, а компанія Центренерго 4 судна із енергетичним вугіллям. А також імпорт електроенергії та вищий рівень генерації Енергоатомом, що дозволяло заощаджувати вугілля.


Андрій Герус додав, що станом на 14 січня у роботі знаходилося 14 із 15 блоків АЕС, які несли навантаження 12 тис. 45 МВт. Рік тому у роботі були 9 із 15 блоків АЕС, які несли навантаження 9 тис. 650 МВт.


Андрій Герус – уродженець м. Нововолинська. Представляє партію «Слуга народу». Недавно він побував на Волині, де похвалився допомогою на розбудову спортивних майданчиків.


У той же час шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну занепадають, видобуте на-гора чорне золото держава не купує, а в гірників хронічні борги з зарплатні.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «UAінфо»: Андрій Герус.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%