До ЄС підемо... пішки

До ЄС підемо... пішки

Уже не перший рік триває розбудова міжнародного переходу Устилуг–Зосин. Минулої осені журналістів запросили на міжнародну прес-конференцію, аби попередити: польська сторона буде призупиняти оформлення транспорту через будівельні роботи. І саме тоді представники ЗМІ поцікавилися: коли Устилугу чекати на реконструкцію?

Обіцянок прозвучало багато, втім розбудова все ще лишається віртуальною. Це стало зрозуміло, коли днями голова облдеражміністрації Володимир Гунчик розповів:

– Якщо ми вже однією ногою в ЄС, то мусимо врахувати і європейські стандарти. А вони стосуються не лише розширення смуг та збільшення пропускної спроможності автомобілів. Мусимо також врахувати потреби тих людей, які збираються кордон перетинати пішки або велосипедами, – зазначив Володимир Петрович. – Чесно кажучи, жаба давить, коли бачу, як наші волиняни їдуть на Львівщину, аби потрапити до Польщі без автомобіля. Хочеться, щоб гроші не витікали з області. Тому вважаю за необхідне під час реконструкції митного переходу Устилуг-Зосин передбачити й доріжку для таких туристів.

Реалізувати цей задум непросто, погодився голова виконавчої влади Волині, бо міст, що сполучає Україну та Польщу, надто вузький. Втім, під час нещодавнього візиту за Буг волинська делегація підняла і це питання.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%