«Ковідні» відділення – на контролі!

«Ковідні» відділення – на контролі!


На Прикарпатті померла одна з трьох медиків, які постраждали в Косівській райлікарні внаслідок вибуху обладнання кисневого забезпечення хворих у «ковідному» відділенні. Тому і на Волині вжито заходів, щоб подібні трагедії не повторювалися.


Найбільше опіків – 90% тіла – отримала 46-річна молодша медсестра.


«Її шанси на життя – мінімальні», – розкрила сувору правду журналістам «Суспільного» лікарка відділення невідкладних станів Ольга Таркевич.


Так і сталося. Незважаючи на всі зусилля колег, постраждала померла… Іншу медсестру, яка отримала 60% опіків тіла, транспортували на лікування в спецзаклад столиці. 


Також в опіковому відділенні Івано-Франківської обласної клінічної лікарні з 15% опіків тіла перебуває лікар Косівської лікарні 1954 р. н. Він на час вибуху працював у відділенні реанімації. Його стан – стабільно важкий, зазначає «Галицький кореспондент».


Мер Косова Юрій Плосконос повідомив місцевим журналістам, що все містечко в шоці, бо це доволі прогресивна лікарня, на гарному рахунку, вона добре оснащена, має кваліфікованих лікарів, є опорною для двох районів. Вона обслуговує 90 тис. населення всього району.


Саме тому голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко провів нараду щодо посилення контролю за експлуатацією медичного кисневого обладнання у «ковідних» лікарнях. Участь у нараді взяли керівник Головного управління ДСНС України у Волинській області, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, інші дотичні до теми посадовці.


Юрій Погуляйко доручив провести перевірки медичного обладнання на предмет його безпечної експлуатації та провести додаткові навчання та підготовку до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій:


«Кисневе обладнання є вибухонебезпечним та потребує особливої уваги. Задля унеможливлення подібних ситуацій, у Волинській обл. необхідно провести ряд додаткових заходів. Зокрема, відповідне розпорядження підпише керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня», – зазначив Юрій Погуляйко, слова якого наводить Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.


Крім людських життів та здоров'я подібні інциденти завдають важкої шкоди і самим мед закладам. Зокрема, для відновлення роботи Косівської райлікарні потрібно щонайменше 7,5 млн грн.


Наш кор.

На фото пресслужби ГУ ДСНС в Івано-Франківській області: на місці вибуху кисневого обладнання.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%