Не «вестися» на псевдомінування!

Не «вестися» на псевдомінування!


СБУ про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури.


Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України.


У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, Національної поліції та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.


«Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало. Закликаємо громадян зберігати спокій», – повідомила пресслужба УСБУ у Волинській області.


Представники української спецслужби також окремо звернулися до власників, керівників та працівників ЗМІ з проханням «ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій».


Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках своїх функціональних повноважень щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень. Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію. Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни», – наголошує Пресслужба Управління СБУ у Волинській області.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото ТСН: фахівці працюють на місці повідомлення про мінування, котре знову виявилося фальшивим.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%