Нагороди від президента Білорусі

Нагороди від президента Білорусі

З нагоди 70-річчя визволення Білорусі за дорученням президента сусідньої держави Аляксандра Лукашенкі відзначено всіх ветеранів, які брали участь у звільненні республіки від гітлерівських окупантів. Знайшли нагороди й мешканців нашого краю…

Отже, нацистські окупанти були повністю вигнані з білоруської землі 28 липня 1944 р. Дата ювілейна. Тому глава сусідньої держави підписав постанову про відзначення визволителів. Відзнаку за героїзм отримали всі ветерани, які того часу крок за кроком наближалися до кордонів із Польщею. Серед них і 14 ветеранів, які на сьогодні проживають у м. Луцьку. За дорученням президента Білорусі Алясандра Лукашенкі двом із них – Олександрові Мещерякову та Олександру Велігурі –  нагороди вручив голова Волинської обласної ветеранської організації, генерал-майор СБУ у відставці Олександр Булавін.

Після знаменної для ветеранів події учасники урочистостей ознайомилися з експозицією музею ветеранської організації обласного центру.

Володимир СЕВРЮКОВ,

голова Луцької організації ветеранів.

На фото Романа УСТИМЧУКА: один із багатьох монументів на честь воїнів-визволителів із Волині, які загинули під час звільнення білоруської землі від гітлерівських загарбників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%