Профілактичний дитячий рейд

Профілактичний дитячий рейд


В іваничівських сім'ях, які зазвичай називають неблагополучними, фахівці перевірили, як живуть неповнолітні. В одному випадку довелося вживати екстренні заходи.


З метою організації роботи в зимовий період щодо соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, недопущення випадків загрози їхньому життю та здоров’ю, працівниками Служби у справах дітей Іваничівської селищної ради Володимир-Волинського р-ну Жанною Гринюк та Марією Маковською  спільно з фахівцем соціальної роботи Центру надання соціальних послуг  Аллою Іванчук проведено профілактичний рейд на території смт Іваничі.


«В ході проведення заходу з'ясовано рівень забезпечення життєвих потреб 9 дітей, які виховуються у 3 сім'ях та перебувають на постійному контролі в Службі у справах дітей селищної ради з причини ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків.  Встановлено, що в цих родинах не створено належних умов для проживання дітей, троє батьків мали чітко виражені ознаки алкогольного сп’яніння… Законних представників дітей попереджено про адміністративну, кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.  В подальшому буде вирішено питання взяття цих сімей під соціальний супровід, з метою надання їм комплексу соціальних послуг для подолання кризових ситуацій», – зазначили в Іваничівській селищній раді.


За результатами здійснених інспектувань фахівцями складено акти обстеження умов проживання дітей, вжито дієвих заходів щодо соціального захисту однієї  малолітньої дитини згідно вимог чинного законодавства.  


Слід зазначити, що умови проживання дітей у родинах, які зазвичай називають неблагополучними, на постійному контролі в депутатського корпусу та виконавчих органів Іваничівської селищної ради, котру очолює Лідія Томашевська.

Тому буквально наступного дня Лідія Томашевська провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету  селищної ради. Обговорили алгоритм вжиття дієвих заходів соціально-правового характеру для захисту законних прав та інтересів малолітньої дитини та механізм контролю за його виконанням.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Іваничівської селищної ради: працівниці соціальних служб біля хати однієї з неблагополучних сімей.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%