Архів. 19.01.2022 р.

Архів. 19.01.2022 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Пролетарський Револь

«35 років ніс нелегку службу в органах Держбезпеки Волині комуніст Револь Скрипін. Своєрідним заспівом до нарису журналістки «Радянської Волині» Анастасії Філатенко «Через усе життя» про Револя Дмитровича стала грамота, яку написав член партії з 1917 р. Дмітрій Скрипін своєму синові, майбутньому чекістові: «Дорога дитино! Даємо тобі ім'я Револь на честь пролетарської революції як акту великої боротьби робітничого класу за знищення рабства та експлуатації людини людиною…».

(«Молодий ленінець», 1982 р.).


30 років тому

Російських не співав…

«Повертався 15 січня 1992 р. із м. Луцька в м. Київ потягом. Перед тим зайшов в універсам. Класичні ціни: ковбаса 265, табуретка 210, ліжко 4600 купонів… А в сусідньому вагоні зустрів волинську журналістську братію, яка їхала в столицю на з’їзд: Полікарп Шафета, Євген Хотимчук, Валерій Бєлов, Степан Скоклюк… Різні люди. Підняли келих за Старий новий рік, поспівали колядок, пісень… Щодо російських я категорично запротестував і вийшов із купе. Невдовзі Полікарп Шафета в книзі «Щоденник без цензури» за це мене засуджував…».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського «камікадзе», 2009 р.).


20 років тому

Ялинка, як у Німеччині

«Свого часу офіцерська чемоданна доля закинула Петра Редчука і його дружину Зіту аж у Німеччину, жили біля м. Лейпцига. Там народився первісток Олексій, там подружжя подивилося, як німці дбайливо ставляться до живої природи… Тож коли повернулися в Україну, то біля новозбудованої  в м. Горохові на честь доньки Юлії хати посадили живу ялинку. І росла лісова красуня разом із дітьми… Зараз вони вже дорослі (офіцерську естафету Петро Редчук передав синові, який закінчив Академію Прикордонних військ!), але завжди на новорічно-різдвяні свята дружна родина збирається в рідній оселі, поруч із якою радує світ уже височенька ялина».

(«Досвітня зоря», 2022 р.).


10 років тому

Турецький урок

«Луцька «Волинь» під проводом головного тренера Анатолія Дем'яненка завершила перший навчально-тренувальний збір у Туреччині. 25 січня футболісти і тренери знову повертаються в теплі краї, щоб якнайкраще підготуватися до нового сезону в УПЛ. Зараз головне – сформувати основний склад, бо попередні контрольні матчі виявилися провальними. Із першоліговим російським «Факелом» «хрестоносці» розійшлися 1:1, нульова нічия  з казахським «Актобе», а з чеським «Млади Болеслав» сталася катастрофа – 0:3… «Є над чим думати», – підсумував Анатолій Васильович».

(«Волинська газета», 2012 р.).


На фото пресслужби ФК «Волинь»: Анатолій Дем'яненко на чолі «хрестоносців».


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%