Європейські гроші – на розвиток волинських сіл та міст

Європейські гроші – на розвиток волинських сіл та міст


В сесійній залі облдержадміністрації триває семінар щодо впровадження на Волині третьої фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Якщо говорити просто, то присутніх представників із районів та міст навчаються, як створювати громадські організації та писати проекти, аби спільно з Євросоюзом реалізовувати малі, але дуже важливі для життя справи.

Серед присутніх – представники місцевого самоврядування та виконавчої влади обласного, районного та сільського рівнів. Презентує Проект у Луцьку міжнародний менеджер Спільного проекту ЄС та Програми розвитку ООН Джейсінгх Сах.

Угоду про партнерство вже підписали голови облдержадміністрації та облради Володимир Гунчик і Валентин Вітер, а також пан Сах.

Під час урочистого відкриття заходу керівник області подякували партнерам за надані нові можливості розвитку наших громад, наголосивши, що вже багато реалізовано – цеі і відремонтовані клуби у селах Волині, ФАПи та утеплені школи. З 2008 р. – час початку реалізації проекту на Волині – впроваджено 122 проекти на 19 млн грн.


Міжнародний менеджер Спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН Джейсінгх Сах висловив задоволення співпрацею з волинянами. А також повідомив, що упродовж третьої фази, реалізація якої триватиме до 2018-го, пріоритети надаватимуться розвитку сільського економічного компоненту, збільшенню робочих місць, і головне – модернізації житлово-комунального сектору в містах.Світлана ДУМСЬКА.

На фото автора: мить підписання угоди; Джейсінгх Сах; під час семінару.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%