Петра Порошенка не посадили

Петра Порошенка не посадили


Даремними виявилися широкомасштабні акції протесту та посилені наряди правоохоронців біля Печерського районного суду м. Києва. Хоча Петро Порошенко називав цю установу «неправедною і несправедливою», суддя Олексій Соколов не відправив екс-Президента за грати. І не примусив сплатити 1 млрд грн грошової застави. Нинішній народний депутат вийшов фактично на волю… Як так сталося?


Печерський суд столиці після повернення Петра Порошенка 17 січня в Україну приступив до обрання запобіжного заходу п’ятому Президенту, якого ДБР звинуватила в державній зраді (разом із кумом Владіміра Путіна Віктором Медведчуком, мовляв, у 2014-2015 рр. торгував із ОРДЛО та фінаснував терористів). 


Прокурори просили або помістити Петра Порошенка на 2 місяці за грати, або щоб вніс грошову заставу 1 млрд грн, але суддя Олексій Соколов, який пізно ввечері 17 січня оголосив перерву, о 14.00 19 січня озвучив несподіване для багатьох рішення: обрати Петрові Олексійовичу міру запобіжного заходу у вигляді... особистого зобов'язання.


Прихильники політика, котрі знову масово зібралися біля будівлі суду, а також усередині, зраділи такому рішенню. Гуртом на вулиці та в судовій залі Гімн України.


Формально в Україні судова гілка влада незалежна від двох інших – законодавчої та виконавчої. Проте підтримати Петра Порошенка, крім нардепів від «Євросолідарності», до суду прийшов навіть Штефан Фюле, колишній єврокомісар з питань розширення та сусідства (2010-2014 рр.).


А раніше велика група конгресменів спеціально прибула з США в Україну, щоб 17 січня заявити про недоцільність ув’язнення Петра Порошенка


Чинний Глава держави Володимир Зеленський ніяк не прокоментував розвиток подій.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Назарія МАЗИЛЮКА («Українська правда»: Петро Порошенко вийшов на свободу з будівлі Печерського райсуду м. Києва.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%