Міністр приїде чи вилами по снігу писано?

Міністр приїде чи вилами по снігу писано?


У ЗМІ знову поширюється новина про можливий візит чергового столичного високопосадовця. Раніше подейкували, що область відвідає наприкінці грудня Президент Володимир Зеленський. Тепер – що побачимо Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. А що буде насправді? 


Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет планує 20 січня з робочим візитом відвідати Волинську обл. Про це окремі мас-медіа сповістили, посилаючись на «власні джерела». У той же час офіційний сайт облдержадміністрації мовчить і акредитації журналістів на цей захід не проводять. То чи буде в м. Луцьку Сергій Шкарлет, вилами по снігу писано. 


Можливо, він візьме участь у відкритті модернізованого спортивного комплексу Луцького національного технічного університету (ректорка Ірина Вахович, екс-голова облради від опозиційної партії «За майбутнє»), а також поспілкується з окремими керівниками освітніх закладів. Втім, він уже обіцяв відвідати Волинь наприкінці жовтня 2021 р., але в останню мить передумав. Також була варта уваги інформація, що наприкінці грудня 2021 р. мав прилетіти в область Президент України Володимир Зеленський. Але не прилетів. 


Ольга ДАНИЛЮК. 

На фото пресслужби МОН: Сергій Шкарлет знайомиться зі шкільним харчуванням у Шкарівському ліцеї на Київщині, 18 січня 2022 р.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%