«ЗНАЙДИ СВІЙ ГОЛОС»

«ЗНАЙДИ СВІЙ ГОЛОС»

В Україні стартував національний відбір VII щорічного наймасштабнішого освітнього заходу для дітей - міжнародного конкурсу учнівських промов «ЗНАЙДИ СВІЙ ГОЛОС».

Конкурс має на меті дати можливість учням стати готовими до життя лідерами, виявити їх потенціал та з допомогою лідерських грантів надихнути втілювати важливі соціальні ініціативи у своїх громадах.

Організатором конкурсу є команда FranklinCovey Education, що понад 30 років є одним із найвідоміших постачальників освітніх програм та ініціаторів трансформаційних процесів у світі.

Учасники змагатимуться в номінаціях «Школа», «Сім’я», «Діти 5-10 років», «Підлітки 11-15 років» та «Підлітки 16-19 років», що оцінюватиметься незалежними фахівцями, а також у номінації «Приз глядацьких симпатій», що відбуватиметься за підсумками громадського голосування. Переможці національного відбору отримають цінні призи та будуть делеговані на міжнародний конкурс, а переможці міжнародного відбору отримають лідерські гранти у розмірі до 2000 USD на реалізацію важливих лідерських ініціатив у своїх громадах. 

Щороку в конкурсі беруть участь тисячі дітей із понад 72 країн світу. Україна до цієї події приєднається вдруге. 

Цьогоріч заявки на участь у конкурсі можна надсилати до 28 лютого 2022 р 

Інформаційна довідка:

 «Лідер у Мені» є інтелектуальною розробкою з соціально-емоційного навчання від Franklin Covey - освітньої  корпорації № 1 у світі з розвитку лідерства у людях та організаціях, що понад 30 років працює в понад 160 країнах світу в корпоративному та державному секторах.

Це освітній продукт для розвитку м’яких навичок у дітей, що розроблений кращими фахівцями Franklin Covey Education на основі системи «7 звичок» доктора Стівена Кові. Програма вже 20 років ефективно діє на міжнародній освітній арені, динамічно поновлюється та перебуває під постійним контролем 30 передових університетів та науково-дослідних інституцій світу. Сьогодні «Лідер у Мені» об’єднує понад 70 країн, 5000 шкіл, 100 000 освітян та мільйони дітей.

Для українських дітей «Лідер у Мені» стала офіційно доступною в 2020 році. Програма рекомендована МОН та ІМЗО. Підписано меморандуми з низкою обласних та міських адміністрацій, а також територіальних громад в Україні. В 2021-2022 навчальному році до «Лідер у Мені» приєдналися близько 50 державних та приватних навчальних закладів України.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна:

на сайті організатора: https://www.leaderinme.org/student-speech-contest-2022/

на сторінці національного партнера у соцмережі Фейсбук «Лідер у Мені»: https://www.facebook.com/leaderinmeukraine/

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%