Прикордонники спільно з рятувальниками тренувалися гасити пожежу

Прикордонники спільно з рятувальниками тренувалися гасити пожежу

Разом зі співробітниками ДСНС військовослужбовці Волинського загону навчалися спільних дій при локалізації пожежі на об’єктах Держприкордонслужби.

Про це інформує пресслужба 6 прикордонного Волинського загону

Позаштатна пожежна команда прикордонного загону провела першочергові заходи з ліквідації осередку загоряння, яке, за легендою навчань, сталося  в оздоровчому комплексі. А локалізувати пожежу та рятувати людину, яка самостійно не змогла покинути приміщення, прикордонникам допомагали співробітники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Луцьк, що прибули на виклик.

У ході тренування правоохоронці також вчилися евакуйовувати із задимленого приміщення осіб, які нібито отруїлися чадним димом. 

Крім того, надзвичайники провели з персоналом загону заняття на якому розповіли порядок дій під час виникнення пожежі, як правильно користуватися вогнегасниками, та нагадали військовим про заходи безпеки при ліквідації осередків загоряння.  

Зауважимо, що прикордонне відомство піклується про особовий склад, тому питання збереження життя та здоров'я персоналу є одним з пріоритетних. Такі навчання прикордонники та рятувальники проводять не вперше. Основною метою тренувань є покращення охоронцями кордону навичок з питань пожежної безпеки, задля вчасного та ефективного реагування на такого роду ситуації.

Наш кор.

Фото прикордонників.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%