У Володимирі теплоенерго автоматизує ще одну котельню

У Володимирі теплоенерго автоматизує ще одну котельню

КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» розпочало підготовку до переведення вже другої котельні підприємства на автоматизований режим роботи без безспосереднього перебування працівників на об’єкті.

Про це інформують на сайті міської ради.

Вдало впроваджений досвід із диспетчеризації (автоматизації) котельні на вулиці 20 липня, 21-К дав можливість переводити наступний об’єкт – на вулиці Луцька, 221-К у Володимирі – на автоматизований режим роботи. Завдяки впровадженню нового проєкту, управління вже двома котельнями підприємства відбуватиметься без працівників підприємства на об’єктах завдяки спеціальному програмному забезпеченню та сучасним засобам зв’язку.

У рамках впровадження проєкту диспетчеризації заплановано збільшення кількості автоматизованих функцій котельного обладнання. Планується встановлення пальників із сучасною автоматикою для економії газу та частотних перетворювачів для економії енергоносіїв. Управління котельнею також відбуватиметься завдяки спеціальному програмному забезпеченню та сучасним засобам зв’язку.

Котельня на вулиці Луцька, 221-К забезпечує теплопостачання для абонентів житлових будинків, що розташовані за такими адресами: Луцька, 219; Луцька, 223; Луцька, 225; Луцька, 227; Луцька, 231; гуртожитку на вулиці Луцька, 253; соціального гуртожитку на Луцькій, 219 та навчального корпусу НУ «Львівська політехніка» на Луцькій, 233.

Варто зазначити, що робота котельні без безпосереднього перебування працівників на об’єкті дасть можливість знижувати тариф для споживачів.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%