Навіяне коронавірусом…

Навіяне коронавірусом…


Як уже міг помітити допитливий читач «Волинської газети», в грудні минулого та в січні нинішнього року паперовий носій видання мав дещо інший, ніж зазвичай, вигляд. У чому причина?


Все сталося незаперечним «законом підлості»: що з запланованого не зроблено сьогодні, завтра вже може виявитися запізнілим. Тож дизайнер та художній редактор «Волинської газети» Микола Волошин захворів на важку форму коронавірусу. І доки газету в «темпі вальсу» робив інший фахівець, Микола Володимирович знаходився в «ковідному відділенні» міської лікарні…


Спочатку була реанімація… До честі лікарів, вони змогли врятувати талановитого художника. А потім процес одужання продовжився за інших обставин.


«Вже на другий день, коли мене перевели з реанімації у палату, я запросив папір, фарби та олівці. І на Новий рік-2022, коли за вікном спалахували феєрверки, намалював цю карикатуру. А у мене усі свята від Миколая до Василя – палата 411...


Сподіваюся, що я помилився, і рік буде хороший і вдалий у всіх сенсах.


Про всяк випадок: картка ПБ 4149 6293 9679 9017 на ліки», – написав у соцмережах Микола Волошин.


Редакція «Волинської газети», котра вже надала колезі посильну матеріальну допомогу, також сподівається на сприяння процесові подальшого лікування Миколи Волошина всіх небайдужих.


Редколегія.

На фото: малюнок Миколи Волошина про «ковідний» 2022 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%