«Відбиті на всю голову» – братаються!

«Відбиті на всю голову» – братаються!


Громадянин РФ із арабським ім'ям та громадянин України, народжений у Казахстані, заявили, що вони однієї слов'янської крові!


Очільник Федерації боксу України Володимир Продивус та Президент Міжнародної асоціації боксу, громадянин РФ Умар Кремльов вдвох записали відеоролик, в якому вони «братаються». Люди обурені та вимагають відставки. Члени Виконкому ФБУ – мовчать…


Відео з'явилося в Instgram-акаунті Умара Кремльова, а у Twitter його поширив журналіст Володимир Гарець.


У спільному відео Володимир Продивус і громадянин РФ Умар Кремльов передають привіт усім мешканцям України та Росії.


«Бачите? Росія разом з Україною. Ми тут разом. Всім привіт. Беріть приклад. Ми ж єдиний народ?», – запитує у Володимира Продивуса Умар Кремльов.


Як наголошує портал «Главред», Голова Федерації боксу України погодився і підкреслив, що українці та росіяни є «єдиними слов'янами, єдиним народом, братами».


Це –  в час окупації Росією Криму та частини Донбасу, продовження атаки на Україну на Донбасі, а також на тлі ймовірного нового наступу агресора на нашу державу повністю співпадає з наративами ворожої путінської пропаганди. А тому Володимир Продивус справді повинен піти геть і з посади Голови Федерації боксу України, і з теренів нашої держави.


Крім цього, Умар Кремльов – ніякий не росіянин і навіть не слов'янин, а походить із татарів. А Умар – арабське чоловіче ім'я, котре означає «довгожитель».


Володимир Продивус – узагалі перекотиполе: Народився в м. Шахан Карагандинської обл. Казахстану!


Щодо Волині, то в 2017 р. Головою федерації боксу області було обрано… Генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчакa, який уже на цій посаді не працює.


Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Главред»: Володимир Продивус.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%