Зброя для України

Зброя для України


Перша з кількох партій пакету безпекової допомоги Збройним силам України на суму 200 мільйонів доларів США, який був ухвалений Президентом Джо Байденом у грудні, вранці 22 січня прибула до київського аеропорту Бориспіль.


Про це повідомляє пресслужба посольства США в Україні, котре розміщене в м. Києві.


Зазначається, що ця допомога, яка включає близько 200 тис. фунтів летальної зброї, зокрема боєприпаси для захисників України на лінії фронту, демонструє тверду відданість Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону.


«Минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 мільйонів доларів США, включаючи цей пакет допомоги, і понад 2,7 мільярда доларів США безпекової допомоги загалом з 2014 р. Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії. Як повідомив Президент Джо Байден президенту Владіміру Путіну, у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надано», – резюмували в посольстві.  


Раніше крупні партії зброї доставлено з Великої Британії, Литви, Естонії і Латвії. Чехія найближчим часом привезе дефіцитні 152-міліметрові снаряди для гармат. Канада розгорнула місію спецпризначенців. Імовірно, серйозно включиться в посилення обороноздатності України і Польща, де недавно Володимир Зеленський провів переговори з колегою Анджеєм Дудою.


І тільки Німеччина продовжує підігравати Владіміру Путіну, саме не продаючи зброї для України і забороняючи це робити іншим країнам, куди вона її раніше продавала. У той же час у Єгипет і Казахстан зброю німці продають…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Посольства США: американська зброя для українського війська.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%