У Любешові розіграли «Кубок Полісся»

У Любешові розіграли «Кубок Полісся»

У традиційному волейбольному турнірі цьогоріч взяли участь 5 чоловічих команд.

Про це інформують на сайті Волинської облради.

За «Кубок Полісся» змагалися волейбольні команди Любешівської, Камінь-Каширської, Ковельської, Луцької громад та Волинської обласної ради.

Відкриваючи турнір очільник обласного депутатського корпусу, президент Федерації волейболу Волині Григорій Недопад зазначив, що особисто для нього волейбол - це не просто командна гра, а поєднання мистецтва з наукою.

«У цьому виді спорту переплетені сила і естетика, швидкість і влучність, логіка і спритність, індивідуальність і взаємодія. Але як голова волинської громади я втішаюся з кожного спортивного поєдинку не залежно від виду і, навіть, на найменшому майданчику. Бо, на мою думку, спорт – це розвиток. Він зміцнює тіло, гартує характер, укріплює силу духу. І саме це я вважаю найціннішою перемогою не залежно від результату змагань, а також віку тих, хто змагається», - зазначив Григорій Недопад.

У результаті напруженої боротьби між учасниками волейбольного турніру Кубок Полісся дістався луцькій команді. Друге місце посіли господарі змагань, третє – команда Волинської обласної ради, на четвертій сходинці – ковельчани і замкнули рейтинг волейболісти з Каменя-Каширського.

Відзнаки у п’яти номінаціях отримали також кращі гравці.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Волиньради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%