Волинські патрульні продовжують виявляти у громадян наркотичні речовини

Волинські патрульні продовжують виявляти у громадян наркотичні речовини

У п’ятницю, близько 22-ї години, поліцейські прибули на виклик на проспекті Відродження, що у Луцьку, де в під’їзді будинку виявили чоловіка, біля якого стояв пристрій, схожий на пристрій для куріння наркотичних засобів.

Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейські застосували до 30-річного чоловіка превентивний захід поверхневу перевірку. Під час якої в останнього виявили паперовий згорток з подробленою речовиною зеленого кольору природного походження, ззовні схожою на наркотичну.

Наступного дня під час спільного відпрацювання з екіпажем ТОР, у Ковелі на вулиці Залізничній, патрульні виявили 27-річного чоловіка, у якого під час поверхневої перевірки виявили скляну лампу з нашаруванням коричневого кольору, ймовірно, наркотичної речовини.

23-го січня на вулиці Шопена, що у Луцьку, патрульні виявили 26-річного чоловіка, який теж мав при собі поліетиленовий пакетик з білою речовиною невідомого походження, схожою на наркотичну.

А цієї ночі патрульні виявили 24-річного чоловіка на зупинці громадського транспорту на проспекті Соборності, що у Луцьку, який також поводив себе підозріло. Під час поверхневої перевірки в останнього виявили пакетик з невідомою порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

В усіх випадках патрульні викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин.

Нагадуємо, що кожен містянин може допомогти протидіяти збуту наркотиків. Робити це можна за допомогою спеціально розробленого чат-боту.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото патрульних.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%