Всі на захист України!

Всі на захист України!


Мер Києва Віталій Кличко 28 січня ц. р. збирає правління Асоціації міст України, куди входять і керівники органів місцевої влади Волині. Планують обговорити негайні заходи з організації територіальної оборони в областях на випадок російського наступу.


«Як голова Асоціації міст України, від імені АМУ хочу висловити місту Харкову та всій Харківщині підтримку і переконання, що ніякого захоплення не буде. Бо за Харковом – уся Україна! Окрім Харківщини, прикордонними є Донеччина, Луганщина, Чернігівщина, Сумщина, Херсонщина та деякі інші регіони, що межують з Росією. Питання їх безпеки та обороноздатності – це питання безпеки й усіх інших регіонів України. Тому я ініціював зібрати засідання правління Асоціації міст України, на якому обговоримо заходи з організації територіальної оборони кожної області, кожного міста та містечка», – повідомив Віталій Кличко, який перед цим у німецькому часописі «Bild» розкритикував німецьку владу на чолі з канцлером Олафом Шольцем за бездіяльність у допомозі Україні перед лицем атаки Росії, закликавши всіх друзів нашої держави в ФРН стати на захист.


Віталій Кличко, як деталізувала «Українська правда», повідомив, що засідання відбудеться 28 січня в м. Києві.


На 17 год. 30 хв. 24 січня Президент України Володимир Кличко скликав термінове засідання РНБОУ. Без сумнівів, що там щось вирішуватимуть для ефективної оборони держави перед імовірним наступом із Росії та Білорусі.


Тим часом «Українська правда» оприлюднила свіжі результати соціологічного дослідження:


«Майже половина опитаних українців вважають реальною загрозу вторгнення Росії в Україну, проте цей показник майже не змінився з кінця 2021 р. Результати опитування Київського міжнародного інститут соціології, проведене 20-21 січня 2022 р., показує, що  48,1% респондентів вважають реальною загрозу вторгнення Росії на територію України. Водночас 39,1% вважають, що вторгнення не буде».


Крім цього, «більшість респондентів – 56,5% – вважають «недостатніми дипломатичні та оборонні зусилля влади із запобігання вторгненню Росії», а «вважають зусилля достатніми – 29,2%»…

 

Російські окупаційні війська знаходяться за 200 км від м. Києва, а розгорнуті в Білорусі місцеві головорізи та їхні кремлівські поплічники – за 200 км від м. Луцька…


Наш кор.

На фото «Німецької хвилі»: російські загарбники та їхні білоруські маріонетки під час провокаційних маневрів «Запад-2021» на кордоні з Україною. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%