На Волині працюють над календарем фестивалів

На Волині працюють над календарем фестивалів

Голова обласної ради Григорій Недопад провів чергову нараду з підготовки календаря фестивалів, пам’ятних та ювілейних дат.

Про це йдеться на сайті облради.

Участь в обговоренні взяли заступник очільника облради Григорій Пустовіт, заступник керівника управління культури ОДА Валерій Дмитрук, радниця голови облради, історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко, спеціалісти виконавчого апарату обласної ради.

Попри те, що не усі громади надіслали свої пропозиції, перелік мистецьких, спортивних та святкових дійств, запланованих на цей рік, уже доволі об’ємний. Ініціатор створення єдиного фестивального календаря Григорій Недопад зазначив, що питання узгодженого календаря доцільно обговорити на найближчому засіданні Координаційної ради органів місцевого самоврядування, яка запланована на 3 лютого.

Тим часом фахівці виконавчого апарату облради працюватимуть над формуванням остаточного варіанту переліку фестивалів, а також над системою поширення інформації.

Заплановані на кожен наступний місяць важливі заходи будуть анонсуватись на офіційному сайті обласної ради, місцевих інформаційних ресурсах, у соціальних мережах та туристичних порталах. Аби привабити якомога більше туристів, наймасштабніші заходи додатково пропагуватимуть посередництвом презентаційної, брендованої та рекламної продукції.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото облради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%