Діти Луцька та Любліна вчитимуться вести підприємницьку діяльність

Діти Луцька та Любліна вчитимуться вести підприємницьку діяльність

В рамках виконання «Програми підтримки малого і середнього підприємництва» вперше на території України спільно з мерією міста Люблін, Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської, Волинським національним університетом та ГО «Ефект дитини» розпочинається реалізація навчально-промоційного проєкту «Підприємливі діти: Луцьк – Люблін».

Про це інформує Луцька міська рада.

До участі в заходах з боку міст Луцьк та Люблін залучені учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти та викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки та Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської, комерційні підприємства обох міст.

Проєкт передбачає проведення комплексних навчально-тренувальних занять, майстер-класів та екскурсійних подорожей, що спрямовані на здобуття учнями та студентами навиків ведення підприємницької діяльності, демонстрацію на реальних прикладах існуючого бізнес-візерунку міст Луцька та Любліна, процесу економічного розвитку конкретних підприємств та збільшення їх потенціалу, надання азів підприємницької освіти учасникам.

Проєкт передбачає співпрацю з компаніями та підприємцями міст Луцьк та Люблін з одночасною підтримкою кваліфікованих кадрів з університетів обох міст. Через багатовекторне спрямування під час реалізації проєкту буде підвищуватися рівень економічних знань серед дітей молодшого шкільного віку, креативність та підприємливість молоді, що в кінцевому випадку призведе до зростання підприємництва серед випускників, які виходять на ринок праці після завершення навчання, а також сформує в мешканців міста список пріоритетних підприємств та продуктів їх виробництва.

Дар’я ОНІМОВА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%