Два роки команди Анатолія Цьося

Два роки команди Анатолія Цьося


Ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось 28 січня провів масштабну пресконференцію за підсумками 2 років роботи його команди.


Саме тому Анатолій Васильович у головному корпусі ВНУ імені Лесі Українки відповідав на запитання журналістів разом зі своїми проректорами.


Анатолій Цьось повідомив кілька важливих новин.
Насамперед, що до нового навчального року тут планують відремонтувати медичний факультет на суму 12,8 млн грн. Уже є проєкт ремонту.
«Я дуже сподіваюся, що до нового навчального року ми завершимо ремонт. Цей проєкт поданий на конкурс ДФРР, пройшов попередній розгляд та зараз рекомендований до фінансування. На це мають виділити 12,8 мільйона гривень», – сказав Анатолій Цьось.


Також у 2022 р. Лесин університет планує добудувати на озері Світязь на базі «Гарт» новий спорткомплекс.


«Я хочу подякувати облдержадміністрації та облраді за підтримку вишу. Наша область – єдина, де за кошти ДФРР будується стільки об’єктів в галузі вищої освіти. Наявність такого спортивного комплексу на Світязі є дуже важливою. Це вплине на розвиток туристичного потенціалу регіону, там будуть проводити змагання, навчально-тренувальні збори команд, що дозволить Шацькому регіону залучати кошти. Ми маємо бути прагматичними у своїй діяльності. База «Гарт» має працювати увесь рік і бути рентабельною», – резюмував ректор.
Крім цього, організатори пресконференції відповіли на численні запитання журналістів.
У її роботі взяли участь проректори Юрій Громик, Наталія Благовірна, Анатолій Ульянов, Анатолій Федонюк та прессекретар Андрій Мошкун.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото авторки: під час спілкування з журналістами в Лесиному університеті. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%