На Тещиному язику Новий рік – місяць!

На Тещиному язику Новий рік – місяць!


Доволі терплячі дружини та налаштовані на довготривале відзначення новорічно-різдвяних свят чоловіки живуть у м. Луцьку в багатоповерхівках на пр-ті Волі. Там, де круті вигини дороги ведуть повз старе єврейське кладовище до вул. Глушець, комунальники вже давно встановили сміттєві баки для побутових відходів. І картина біля них свідчить: свята в багатьох лучан ще тривають…


Речові докази – у вигляді зрізаних до до Нового року ялинок і сосонок, які під час тривалого перебування в теплих квартирах вже повністю висохли, а гілочки почали тотально обсипатися.


Саме ця незручність, вочевидь, переповнила чашу терпіння господарок помешкань, які таки змогли витурити своїх благовірних на вулицю з залишками того, що було «лісовими красунями».


Оскільки комунальники забирають тут сміття регулярно, то щодня поява нових сосонок та ялинок говорить про одне: досі в багатьох квартирах ніяк не можуть розпрощатися з новорічно-різдвяним настроєм. Хоча за день уже й січень закінчиться…


Символічно, ще це своєрідне «кладовище лісових красунь» біля смітників знаходиться на Тещиному язику, біля адмінспоруди Господарського суду Волинської області та колишнього єврейського кладовища, про що свідчить відповідний меморіальний знак.


Ні живі судді, ні неживі євреї, зрозуміло, хвойних дерев до смітників не зносили. Значить, то справа рук мешканців багатоповерхівок району вул. Чехова (раніше його називали «Посьолок»).


Наш кор.

На фото Сергія ШРАМЧУКА: сухі хвойні дерева і смітники на Тещиному язику у м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%