Мобілізація Цивільної оборони

Мобілізація Цивільної оборони


У Місті шахтарів провели нараду, де визначили рівень захисту населення та першочергові заходи з покращення обороноздатності міста.


Заступник Нововолинського міського голови Микола Пасевич провів нараду з приводу захисту населення Нововолинської громади від надзвичайних ситуацій.


Разом із начальницею відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Оксаною Голованською та начальницею сектору цивільного захисту Володимир-Волинського РУДС України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Оленою Шубою вони обговорили основні заходи «Комплексної програми захисту населення та території від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2021-2025 рр.».


«Також на нараді говорили про стан місцевої системи оповіщення і захисні споруди в громаді, – деталізували в міськраді. – За результатами роботи намітили завдання для покращення захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру. Зокрема, оновлення та налагодження системи оповіщення, підготовку захисних споруд для укриття жителів громади».


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Нововолинської міськради: під час наради.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%