Як нас дурять

Як нас дурять


Не все те лососева ікра, що в банці з написом «Ікра»…


Доки триває журналістське розслідування, редакція не вказуватиме назву торгівельної мережі, де продали під виглядом справжньої ікри горбуші штучний замінник, як і не оприлюднюватиме анкетних даних ошуканого покупця. Але коли настане відповідний час, усі крапки над «і» буде розставлено.


Отже, завітавши, як зазвичай, в один із луцьких супермаркетів, звичайний покупець звернув увагу на чергову акцію. Аж на 70 грн дешевше можна було придбати металеву баночку з рибною лососевою  ікрою. Зрозуміло, що така нагода (особливо на свята!) випадає не часто, тому ця людина, як і тисячі інших, залюбки скористалася акційною пропозицією.


Розчарування прийшло ще до того, як до святкового столу завітали гості. Відкривши металеву баночку з лососевою ікрою, жертва обману виявила, що всередині не справжня рибна ікра, а дешевий желатиновий замінник. Можливо, хтось інший і не відрізнить оригіналу від підробки, але ця людина – з величезним досвідом роботи в торгівлі, причому, ще в радянській!


У магазині адміністратор спочатку відмовлявся визнати факт ошуканства, а потім, забравши найголовніший речовий доказ, забрав підробку та пообіцяв перерахувати вартість товару на банківську картку покупця.


Проте, минули дні, а ніяких грошей ніхто не повертав. Почав гратися в хованки й директор супермаркету. Тож ошуканому покупцеві довелося звернутися в редакцію. На жаль, крім товарного чеку, на руках більше немає ніяких доказів обману споживачів, але на перших порах і цього вистачить, щоб «підняти на ноги» контролюючі органи.


Тому – далі буде. А щоб відрізнити справжню лососеву ікру від штучної, виявляється, треба оволодіти енциклопедичними знаннями! Втім, люди повинні приходити ніби в солідні торгівельні мереж не з сумкою детектива, а з твердим переконанням, що запропонований товар відповідає оголошеній якості. 

Чи не так?


Роман УСТИМЧУК.

На фото з відкритих джерел: лососева ікра – справжня і штучна, як відрізнити?

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%