Райрада – теж за Володимирський район!

Райрада – теж за Володимирський район!


Відбулося засідання сесії Володимир-Волинської районної ради восьмого скликання, на яке прибули 35 депутатів із 42-х. Головне, вирішили перейменувати Княжий район!


Провів сесію, до порядку денного якої було внесено 8 питань, голова районної ради Віктор Хиць. Участь у засіданні в якості запрошених взяли керівник апарату райдержадміністрації Сергій Романюк, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, а представницьку діяльність депутата райради здійснював заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук.


В ході засідання, як повідомили в райраді, районні обранці підтримали депутатські запити своїх колег, прийняли звіт про роботу за минулий рік голови районної ради Віктора Хиця, ухвалили традиційну щорічну Програму висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування засобами масової інформації, заслухали звіт про виконання минулорічного бюджету та внесли зміни до районного бюджету на 2022 р., надали згоду на прийняття переліку обладнання з власності Оваднівської сільради у комунальну власність райради, а також призначили на посаду директора районного Центру підготовки тероборони Ігоря Юхименка, який замінив попереднього керівника – Олега Бойка.


До речі, ця комунальна установа – єдина в області, котра за бюджетні гроші займається питаннями територіальної оборони.


Та найважливішим, визначили депутати, було рішення про перейменування Володимир-Волинського р-ну на Володимирський, що відновлює історичну справедливість. Попри розмаїття думок з цього приводу усі в результаті висловились «за».


Тож тепер ініціативу має підтримати обласна рада, а потім ухвалити постанову парламент.


Раніше було перейменовано м. Володимир.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Володимир-Волинської райради: під час сесії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%