Архів. 09.02.2022 р.

Архів. 09.02.2022 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

«Постарілі» ферми

«В останні роки майже повсюдно в області спостерігається тривожна тенденція – ряди молодих тваринників на колгоспних фермах невпинно зменшуються.  Чимало причин цього прикрого явища.  Зумисне не торкаючись прорахунків у роботі райкомів комсомолу, одна з основних причин – неналежний рівень профорієнтації в сільських школах. Чому старшокласники не бачили в себе на відкритих уроках жодної молодої доярки чи свинарки? Бо їх у, наприклад, у жидичинському господарстві ім. Кірова Ківерцівського р-ну… просто немає».

На фото: ланкова колгоспу ім. Лєніна Волордимир-Волинського р-ну, делегат XXVI з'їзду КПСС М. А. Луцик проводить профорієтаційну роботу з учнями суходольської десятирічки.

(«Молодий ленінець», 1982 р.).


30 років тому

«Заставь хохлов нас кормить!»

«9 лютого 1992 р. У колишній «колисці революції» м. Лєнінграді і сьогоднішньому Петербурзі  шовіністи привселюдно спалили чучело… Президента України Леоніда Кравчука, при цьому вигукуючи фашистські лозунги «Кравчука – вмєсто дєрєвяной подпоркі к шахтьорам Донбасса!», «Єльцин! Заставь хохлов нас корміть!»… Росіяни досі не хочуть нас визнавати, що ми – українці, окремий народ. Для них ми лише «малороси» і «хохли»…».

(Полікарп Шафета, «Щоденник без цензури», 2010 р.).


20 років тому

«Артек» для волинян

«Розпорядженням  керівника Державного уповноваженого справами Адміністрації Президента України Юрія Дагаєва затверджено розподіл державних путівок до Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Криму. На першу зміну – з 23 лютого до 25 березня на Кримський півострів оздоровитися вирушать серед кількох сотень однолітків і 20 школярів із Волині».

(«Досвітня зоря», 2002 р.).


10 років тому

Запрацював Wi-Fi

«В овальному та малому залах засідань Будинку обласних органів влади, що на Київському майдані, 9, запрацювала безпроводова система Інтернет-зв'язку Wi-Fi. Про це під час чергової оперативної наради повідомив голова облдержадміністрації, депутат облради Борис Клімчук. Система стала до ладу після неодноразових рекомендацій журналістів та окремих депутатів облради. «Все для вас! Включайтеся!», – сказав Борис Петрович, який знайшов ресурси та можливості для впровадження новітніх комунікаційних технологій в роботу обласних органів влади».

(«Волинська газета». 2012 р.).


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%