«Шо, вона щось вкрала чи вбила кого?»

«Шо, вона щось вкрала  чи вбила кого?»


Від івано-франківської Ратуші до луцького нужника. Цнотливі українці демонструють публічний секс в екстремальних умовах. Що сталося, яка реакція та що робити?

В одному з луцьких готельно-розважальних комплексів молода пара (чоловічої та жіночої статі) зайшла в туалетну кабінку і там зачинилася. Оскільки у вбиральню заходили й інші бажаючи справити природну нужду, то невідома рука включила в кабінці світло. Двері там були зі склом, але напівпрозорим. Утім, воно було достатнім, аби здогадатися, що там відбувається. 
Достеменно, звичайно, ніхто стверджуватися не береться, але найбільш очевидні припущення – пара займалася сексом в екстремальних умовах. Як мінімум на це вказували оголене тіло молодої пані з довгим волоссям та її характерні рухи, коли вони опускалася вгору-вниз…
Хто сидів на унітазі за закритою кришкою, невідомо.
Та все це не стало перешкодою для невідомого папараці-любителя, який на свій мобільний пристрій зафільмував вражаючі сцени. І як оголена красуня стоїть за напівпрозорим склом. І як починає рухатися вверх-вниз. І як в приміщення заходить прибиральниця з відром і шваброю в руках, та, відвертаючи очі, крокує подалі від цього видовища. І як намагається зазирнути всередину кабінку хтось найбільш допитливий…
Як кажуть, на «найцікавішому місці» відео, яке розповсюдили в одному з телеграм-каналів, обривається. Але воно, наче вірус, продовжує «гуляти» «Всесвітньою павутиною»…
Головна тема: чи можна займатися фізичними інтимними втіхами в громадському місці та ще й фактично цього не приховуючи?
Але найбільше вражають коментарі. І тут головне не авторство, а зміст!
Ось найбільш екзотичні (зі збереженням стилістики):
«Я одна не в курсі подій і мені так пофіг, що аж невдобно?».
«Я не дивилась, але зрозуміла, що хтось в туалеті займається сексом крізь напівпрозоре скло. І це стількі кіпіша? Тю!».
«Блін, ото люди заздрять, напевно і вдома не мають секаса , а тут хоча б позаздрити...  Це ж добре, що люди мають статеве життя – не такі злі ходять».
«А хто до дівчини чіпляється? Всі радіють за хлопця! Молодець, вламав даму на такий подвиг! Не кожен так зможе, ось і обговорюють...».
«А чому ви думаєте, що це хлопець вговорив дівчину, а, може, навпаки? І так думаю, заздрять…».
«Той, хто виклав таке відео, напевно, давно не живе статевим життям. І швидше за все, не буде ... Дівчину шкода. Навколо стільки безгрішних…».
«Люди, як подуріли, оце так новина для обговорень, всі святі... Ще додумались знімати... Дикарі!».
«Та бачила я відео… Ну, блін та такого нічого там немає, а якщо для вас таке що ого, то не дивуйтеся, що ваші чоловіки, пока ви вдома борщ варите, ідуть до таких як та дівчинка на відео! Просто ваше сексуальне життя скучне, вот і заздріть, а то факт: чоловічий організм на сексуальному плані там стопа не має, а адреналін йому, ох як кстаті. Так що їй ще можна позаздрити за відвагу і пофігізм на таких, як ми. Вона захотіла – зробила, ще й партнерові свому осталася в пам’яті на все життя!».
«Від коли ,бл…твом можна захоплюватись? Ще й в приклад ставити?».«А ви по чому судите, що це бл…тво, це природне парування на мінуточку, бл…тво – це зовсім друге, а вдруг то пара, чи хлопець з дівчиною свободні, не нам судити. Якщо ви кажете, що секат – це бл…во, то що – ви не бляхуєте? Чому ви називаєте секс бл…вом? Може в вас чоловіка немає, а якщо є то, ви з ним бл…вом займаєтесь, а не сексом? Не розумію!».
«А знаєте що?! Всі ми маємо право на своє особисте життя, ну, блін а ви так змогли б? Ні! Хтось живе наповно, а хтось сидить і дивиться на когось, бо сам не може. А я б тоже так зробила б, ще й стогнала б побільше, щоб завість з’їла». 
«Зараз таке покоління підрістків, що від дівчат можна очікувати що завгодно!».
«Раніше теж було таке покоління, просто не було фейсбуку і теревень, хоч спокійніше жилось».
«Шо, вона щось вкрала чи вбила кого?».
«А прикиньте, там в дівки судома за ногу взяла, і її розтирали , а ми такі зіпсуті, що на придумували…».
«Прибиральницю шкода. В її віці побачити той срам, важко на психіку. Решта все діло життєве, і особисте. Дибіл той, хто це знімав. А дівчині взагалі до фєні ви і ваше відео. Справді!».
«Всьо,відео бачила. Де замовити такі двері?».
«Хто в курсі? Та дівчина з «Ма…муса» вже виїхала за кордон жити?»…
Зрозуміло, що в цих коментарях довелося прибрати слова ненормативної лексики, а також – можливу назву закладу, де це все відбувалося.
Втім, доки одні доводять, що інтим у туалетній кабінці в позі «Ковбоя» із «Камасутри» – це незабутні відчуття, а другі клянуть обох за розпусту, слід нагадати, що подібні акти для західноукраїнських міст, що хваляться своєю цнотливістю та духовністю, зовсім не дивина.
Наприклад, не так давно буквально на оглядовому майданчику Ратішу в м. Івано-Франківську ще одна пара зайнялася інтимом прямо серед білого дня. Хтось зробив відео та поширив у Мережі… Почався скандал.
Але молодець Івано-Франківський міський голова Руслан Марцинків. Відреагував. І з гумором, і з можливою користю для громади:
«Нову послугу введемо на Ратуші! 100 000 грн за зайняттям коханням на фоні панорами міста! Всі кошти підуть на реставрацію Ратуші! Є ідея доручити КП «Центр розвитку міста та реакреації!»…
Як луцька місцева влада та власники готельно-ресторанного комплексу відреагують на «туалетний екстрім», наразі невідомо. Але щось таки робити з такими витівками треба. Бо доки пара займалася любощами, до туалету вишикувалася довга черга чоловіків, які хотіли справити природну нужду…
Може, якісь доступні наліпки приклеювати на дверях та вікнах?

Світлана КОМА.

На фото Агенції УНІАН і з відкритих джерел:  івано-франківська парочка займається тілесними втіхами на оглядовому майданчику Ратуші в м. Івано-Франківську; в луцький туалет зайшла здивована прибиральниця.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%