Досвід для варшав"ян

Досвід для варшав

10 лютого у Луцьку завершилося триденне спортивне стажування 8 працівників Державної пожежної служби Мазовецького воєводства Республіки Польща. Кращі спортсмени – члени збірної одного з найбільших регіонів сусідньої держави з адміністративним центром у Варшаві – покращували рівень підготовки у пожежно-прикладному спорті, в чому їм допомагав заслужений майстер із пожежно-прикладного спорту Юрій Сафатюк.

Як повідомляє прес-служба управління ДСНС у Волинській області, співпраця волинських та мазовецьких пожежників-рятувальників триває декілька років поспіль. Наші спортсмени щороку беруть участь у міжнародних змаганнях і стають неодноразовими переможцями і призерами.
Саме тому польські колеги висловили бажання покращити свою кваліфікацію саме на Волині. Це й відбулося за сприяння начальника ТУ МНС у Волинській області генерал-майора служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука та начальника обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою полковника Павла Боснюка у новозбудованому критому спорткомплексі ліцею.
Рятувальники з-за Бугу сподіваються, що навички, здобуті важкою працею під час тренувань на волинській землі, дозволять їм якнайкраще виступити на найближчих зимових змаганнях удома та потрапити до складу збірної команди Республіки Польща.
Наш кор.
На фото ТУ МНС у Волинській області: українці та поляки швидко знайшли спільну мову.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%