Нарощування потужностей прикордоння

Нарощування потужностей прикордоння


Волинські енергетики вирішили у Любомльському р-ні проблему з електропостачанням як для МАПП «Ягодин – Дорогуск», так і прилеглих населених пунктів. У с. Старовойтове збудували підстанцію 35/10 та повітряну лінію електропередач напругою 35 кіловольт. Таким чином лінію розвантажили, потужності збільшили, що дасть можливість і значної економії світла.

На початку  відбулося урочисте відкриття об’єкта. Участь в заході взяли голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, генеральний директор ПАТ «Волиньобленерго» Олександр Білець, почесний президент «Волиньобленерго» Анаталій Бурін, в. о. начальника Ягодинської митниці Андрій Андрейків, представники місцевої влади та виконавці будівельних робіт.

Як зауважив Олександр Білець, відкриття цього об’єкта – визначна подія не лише для енергетиків, а й загалом для області. Оскільки, збудувавши таку підстанцію, забезпечили належну роботу як сервісного, так і митного посту, прикордонних служб тощо. Він повідомив, що інвестиція в будівництво цього об’єкта сягнула 17 млн грн власних коштів:

«Підстанцію збудували у стислі терміни – за чотири місяці. Багато структур провели величезну роботу: енергетики, земельники, підрядні організації, проектанти. У непростий для країни час об’єкт ввели в експлуатацію. Це наш – символічний крок у напрямку євроінтеграції України».

Голова облдержадміністрації насамперед подякував усім причетним до будівництва підстанції та наголосив на стратегічній важливості об’єкта у розвитку енергетичної інфраструктури району: «Люди оцінять проведену роботу. Тим більше, коли країна обрала впевнений курс до Європейського Союзу. Президент, під час підписання Угоди про асоціацію з ЄС, підкреслив, що Україна зробила остаточний вибір і прямує в об’єднану Європу. А для цього необхідно розбудовуватися, створюючи такі енергетичні потужності, що дозволяють сьогодні розвиватися промисловій, соціальній інфраструктурі прикордонного району».


Володимир Гунчик відзначив, що сьогодні виконавча влада активно працює у напрямку модернізації прикордонних пішохідних переходів.

«Ми будемо максимально сприяти цьому. І також робимо все можливе, щоб поряд з елементами інфраструктури в частині енерго-, газозабезпечення, дорожнього покриття, за такими об’єктами рухався бізнес, створювалися робочі місця, край розвивався, відчував перспективу», – додав він.

У свою чергу, почесний президент ПАТ «Волиньобленерго» Анатолій Бурін розповів, що обсяг коштів, який затрачений на це будівництво, енергетики передбачили ще 2008-го в інвестиційній програмі. За останніх десять років навантаження на енергооб’єкти на цій території зросло в кілька разів, і через недостатню величину технічних параметрів вони не завжди з цим навантаженням справлялися. І зараз електропостачання автопереходу, митниці, а також об’єктів, прилеглих до її території, здійснюють двома лініями напругою 10 кіловольт: одна простягається від підстанції «Любомль», інша – від підстанції «Вишнівка». Загалом від цих ліній живляться більш як півсотні трансформаторних підстанцій, що забезпечують електроенергією безпосередньо автомобільний пункт пропуску, залізничний вузол, адміністративне приміщення, вантажний термінал, відділ Державної прикордонної служби, об’єкти примитної зони та зони сервісу.

Спорудження підстанції здійснили фахівці виробничо-монтажного підприємства «Електросервіс», використовуючи виключно для цього обладнання місцевого виробника. Підстанцію автоматизовано. Диспетчер працює дистанційно з Любомльської філії.

Прес-служба облдержадміністрації.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%