Солодка фантазія

Солодка фантазія

Оксана Вінчук із Ківерців іще років із 5 тому не знала, що вміє таке виробляти.

Правда, завжди гарно малювала, фантазію мала далеко не таку, як у пересічної жінки. А коли народила сина Матвія і довелося сидіти у декреті, відкрила у собі несподіваний талант. Тепер уже заробляє гроші, правда, у вільний від роботи час – переважно ночами (а загалом учителює в одній із місцевих шкіл). Вона випікає ось такі (і не лише) тортики на замовлення.

Каже: загалом усе просто – треба лише бажання. Але від себе додам: спекти тортик і справді нескладно, але прикрасити отак… Тут уже потрібні або талант, або практика.

Хоча спробувати варто. Розпочніть із найпростішого – квіточок та простеньких написів. Можете спочатку повчитися виліпити щось із пластиліну, потім приготуйте мастику. А там – Інтернет вам у поміч!

Світлана ДУМСЬКА.

Фото зі сторінки Оксани Вінчук (Ксения Николаевна) у ВК.


Рецепти мастики, яка має вдатися з першого разу:

1.Склянка цукрової пудри, склянка сухого молока і банка згущеного. Всі інгредієнти вимішуємо до консистенції, схожої на м’який пластилін. Найпростіший барвник – какао-порошок, хочеться кольору – купуйте харчову фарбу.

 

2. Але, мабуть, найпростіший рецепт, як приготувати мастику, це варіант на основі маршмеллоу (жувального зефіру). Щоб зробити прикраси для одного торта, знадобиться 100 г такого зефіру, столова ложка вершкового масла і 200-300 г цукрової пудри.

Скласти маршмеллоу і вершкове масло в глибоку миску та поставити в мікрохвильовку. Нагрівати до тих пір, поки «цукерки» не збільшаться у розмірі (близько 15-20 сек.). У ще неохололу масу поступово додавати цукрову пудру, поки ваша мастика не стане пластичною. Ліпити фігурки можна відразу. Але приємно те, що таке тісто у холодильнику зберігатиметься протягом усього тижня.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%