Демократична коаліція у новому парламенті має лишити Яценюка на чолі уряду

Демократична коаліція у новому парламенті має лишити Яценюка на чолі уряду


Кандидат у народні депутати від «Народного фронту» Ігор Лапін вважає, що після виборів Прем’єр-міністром має лишитися Арсеній Яценюк. Він – єдиний політик, який здатен вивести країну із кризи та провести реформи.

Уряд на чолі з Яценюком, незважаючи на труднощі і бюрократію, забезпечив армію і добровольчі батальйони всім необхідним, знайшов заміну дорогому російському газу та залучив європейські інвестиції в українську економіку. Європа та вся світова спільнота довіряє нашому Прем’єр-міністрові, а це запорука подальшої співпраці та інтеграції з Євросоюзом.

Жоден політик, який претендує на посаду голови Кабінету Міністрів не може похвалитися такими результатами. А вже відомо, що і «Свобода», і Радикальна партія заявили, що їхні лідери мають намір очолити уряд. Проте і в експертів, і у пересічних виборців виникають сумніви: чи здатен Олег Ляшко, чи Олег Тягнибок справитися з викликами, які сьогодні стоять перед Україною?

На думку Ігоря Лапіна, для того щоб Яценюк продовжив працювати на чолі Кабінету Міністрів, необхідна підтримка виборців. Потрібно у новому парламенті створити велику потужну фракцію реформаторів із числа кандидатів від «Народного фронту». Вони не лише оберуть Арсенія Яценюка Прем’єр-міністром, але й забезпечать законодавчу підтримку ініційованих ним реформ.

Наш кор.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%