40 мільйонів євро!

40 мільйонів євро!

Інвестиція німецьких бізнесменів дозволить вирішити проблему переробки волинського сміття та отримати інвесторам значний зиск.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зустрівся з представниками компанії «INSIL Deutschland UG» (Німеччина) на чолі з президентом Клаусом-Хеннінгом Беком. На зустрічі також були присутні радник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук та начальник управління міжнародного співробітництва та європейського інтеграції Андрій Ломага. Сторони обговорили питання реалізації на Волині проекту «Нововолинський Екотехнопарк».

Як поінформував виконавчий директор компанії Олександр Приходько, німецькі інвестори готові збудувати на Волині сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров’я людей і навколишнього середовища. Екотехнопарк зі сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також охолоджувальну рідину для холодильних установок та теплоенергію. Уже 2015-го вони планують розпочати будівництво заводу в Нововолинську, який перероблятиме 25 тис. тонн побутових відходів на рік. Втілення такого проекту, за їхніми словами, дасть можливість створити до 40 робочих місць. Компанія бере на себе фінансування, а від обласної влади просить лише сприяння. Вони також готові реалізувати такий проект і в Луцьку – як пілотний.

Володимир Гунчик зауважив, що обласна влада зацікавлена в провадження такого проекту і створить належні умови для його реалізації.

«Волинь – не найбільш екологічно забруднений регіон, але проблема утилізації твердих відходів існує давно. Сподіваємося, що ця програма допоможе її вирішити та стане поштовхом для створення індустріального парку в області загалом. А це у свою чергу – привабить й інших представників бізнесу, – наголосив він. – Такі проекти – це і є Стратегія розвитку України, а Волинь – це лише частинка єдиного цілого. Вдала інфраструктура та хороші спеціалісти сприяють реалізації в області багатьох програм із іноземним капіталом, необхідних для вступу до Євросоюзу. Президент та уряд сьогодні остаточно задекларували європейський вектор. І Україна дякує світові за підтримку в непростий для неї час і рада вітати на своїй землі іноземних інвесторів».

Голова облдержадміністрації та президент компанії «INSIL Deutschland UG» підписали Меморандум про співпрацю щодо втілення проекту «Нововолинський Екотехнопарк». Загалом проект в Україні щодо будівництва заводів із переробки твердих побутових відходів передбачає інвестування в сумі 100 млн євро. Зокрема внесок від німецького інвестора для проекту «Нововолинський Екотехнопарк» сягає 40 млн євро.

Тому презентація цього проекту відбудеться в усіх районах Волині.

Прес-служба облдержадміністрації.


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%