Арешт «Шахерезади»

Арешт «Шахерезади»

Італійська влада заарештувала у порту Марина-ді-Каррара 140-метрову супер’яхту «Шехерезада», власником якої вважають президента росії владіміра путіна

Про це повідомляє volianarodu.org.ua з посиланням на Міністерство економіки та фінансів Італії.
У пресрелізі міністерства сказано, що розслідування, проведене італійською фінансовою поліцією, показало, що судно  має «значні економічні та ділові зв’язки» з високопоставленими особами в російському уряді та особами, які знаходяться під санкціями Європейського Союзу.

За пропозицією Комітету фінансової безпеки міністр економіки і фінансів Даніеле Франко прийняв розпорядження про арешт яхти «Шахерезада», яка «вже довго знаходиться під пильною увагою влади», до прийняття обмежувальних заходів, запропонованих ЄС.

За даними італійського міністерства, дії власників яхти "підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України».

Зазначимо, що 140-метрова шестипалубна яхта наразі на верфі в Маріна ді Каррара на північ від Пізи. Туди судно прибуло наприкінці літа 2021 року під керівництвом британського капітана Гая Беннета-Пірса. Вартість яхти – близько 700 мільйонів доларів, але також називається сума мільярд доларів. Оскільки інтер'єр яхти – наддорогі. Тільки виготовлення та встановлення найбільшого телевізора, колись встановленого на яхті, обійшлося в мільйон доларів.

Моторна яхта «Шехерезада» була побудована на німецькій верфі Vegesack та передана власнику в червні 2020 року. Дизайном цього розкішного судна займався Еспен Оейно.

Italian Sea Group, якій належить верф, до якої пришвартована «Шехерезада», заперечує, що путін є її власником, але, як очікується, у четвер вона буде ретельно перевірена, після чого будуть надані результати.

Офіційно зареєстрованим власником Шехерезади є компанія Bielor Assets Ltd, зареєстрована на Маршаллових островах, а судно плаває під прапором Кайманових островів.

«Шехерезада» на верфі всіляко захищена, настільки, що заходи навіть можна вважати надмірними: її закривають бар'єрами та дахами.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%