Підсівдомість підвела...

Підсівдомість підвела...

Якщо луцьким футболістам досягати результату заважає підсвідомість, то що робиться зі свідомістю керівництва клубу?

Кубок України з футболу. ¼ фіналу. ФК «Севастополь» (Севастополь) – «Таврія» (Сімферополь» – 4:1 (основний і додатковий  час – 1:1), «Волинь» – «Дніпро» – 0:2 (арбітр: Костянтин Труханов; «Волинь»: Неділько, Сімінін, Масло, Шиков (Лопес, 60), Занєв, Шандрук, Приндета (Ізворану, 46), Пилипчук, Савич, Насонов, Суботич (Павлов, 46); «Дніпро»: Лаштувка, Мазух (Чеберячко, 17), Кравченко, Мандзюк, Коноплянка, Стрінич, Зозуля (Федецький, 77), Дуглас, Шахов (Селезньов, 65), Ротань, Матеус; голи: Кравченко, 45+3, Матеус, 90+4; попередження: Масло, 15, Шандрук, 21, Занєв, 31, Шиков, 45+4, Савич, 71), «Шахтар» – «Карпати» – 2:1, «Арсенал» – «Чорноморець» – 1:2.
На поганий стан газону суперники, які не так давно на «Авангарді» в рамках чемпіонату зіграли 1:1, не скаржилися. На суддів – також. Єдине, що господарі грішили надмірними порушеннями правил, уже традиційною відсутністю конструктивізму в центрі поля і – хронічно! – нереалізацією дуже малої кількості гольових моментів. Із таким арсеналом сподіватися на вихід у півфінал було марно, тому дніпропетровці взяли гору.
Після фінального свистка наставник лучан Анатолій Дем’яненко підсумував результат: «Дніпро» переміг заслужено, бо більше контролював гру. Перший тайм ми провалили повністю. Не розумію, чому? Можливо, підсвідомо десь… Напевно, психологія нестабільна. Я з ними розмовляв, але є психологічний вантаж через проблеми в клубі. Немає ні зарплат, ні премій, немає нічого. Я говорив хлопцям, що потрібно зібратися і грати, але підсвідомо їм це важко. Але, розумієте, треба ще і майстерність мати. Потрібно бити по воротах і забивати голи. Хоча «Дніпро» й краще виглядав, але ми також мали моменти: Рамон і Павлов».
Іспанський тренер «Дніпра» Хуанде Рамос був у піднесеному настрої: «Ми досягнули поставленої мети – пройти далі. Це найголовніше. Перевага була на стороні «Дніпра»: забили два голи, влучили в поперечину та стійку, створили велику кількість гольових моментів, завдяки чому сьогодні і перемогли».
На цьому кубкова стезя «Волині» обірвалася. А з нею – й останній примарний шанс «зачепитися» за «зону УЄФА». Натомість «дорогу в Європу» «прорубуватимуть» переможці півфінальних пар ПФК «Севастополь» –«Шахтар» і «Чорноморець» – «Дніпро», які визначаться 8 травня.
Роман УСТИМЧУК. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%