Водії в рашку пішли пішки…

Водії в рашку пішли пішки…


Згідно з рішенням Ради оборони області конфісковані з російських вантажівок акумулятори і шини, к і самі транспортні засоби, були націоналізовані, а 7 травня їх передають на потреби військових частин на території Волині.


Про це повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, який нагадав, ще у перші дні війни в області затримали фури, зареєстровані на країну-агресора. У вантажівках також був товар, котрий прямував до різних країн. Усі російські фури були вилучені та передані на потреби військових, зокрема більшість передали для прикордонників, решту для військових частин.


«Щодо товару, що перебував у автівках, то його доля була вирішена на засіданнях Ради оборони області. Частину, що прямував до європейських країн, ми повернемо. Однак, акумулятори та шини, котрі прямували до росії, передаємо для потреб наших військових», – наголосив Юрій Погуляйко, на слова якого звернули увагу колеги з ІА «ВолиньPost».


Куди поділися водії з затриманих та конфіскованих автомобілів, невідомо. Як і те, яким пунктом пропуску вони змогли дістатися в рф.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Волинські новини»: конфісковані акумулятори в руках військових.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (171) - 87.7%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.1%
Мені байдуже (6) - 3.1%