Нововолинськ відвідав Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський

Нововолинськ відвідав Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський

У середу, 11 травня, міський голова Борис Карпус зустрівся з Високопреосвященним Симеоном, митрополитом Вінницьким і Барським.  

Про це інформують на сайті Нововолинської міськради. 

Разом із депутатом міськради Богданом Бадзюнем і настоятелем Кирило-Мефодіївського храму Нововолинська, отцем Олександром Горевичем говорили про об’єднання православних церков під егідою Православної церкви України. 

Міський голова наголосив, що сьогодні принципова позиція влади полягає в тому, що всі церкви мають перейти в ПЦУ. Свою солідарність і готовність сприяти в цьому процесі висловив митрополит Симеон. 

Як сьогодні наш народ об’єднався, щоб визволити Батьківщину від спільного ворога, так і в духовному плані всі мають об’єднатися навколо єдиної канонічної української православної церкви – Православної церкви України. 

Візит Високопреосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського – це демонстрація усім настоятелям і вірянам, що в цей непростий час українці мають стати великою родиною української церкви. Кирило-Мефодіївський храм Нововолинська напередодні Великодня перейшов у Православну церкву України. Завтра, 12 травня, о 9:00 митрополит Симеон і єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей очолять літургію у цьому храмі. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Нововолинської міськради. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%