Самозагоряння машини кандидатки від «Самопомочі»?

Самозагоряння машини кандидатки від «Самопомочі»?

Приблизно о другій ночі 30 жовтня ц. р. у Луцьку невідомі спалили автівку, яка належить сім’ї Юлії Вусенко – кандидата в народні депутати від «Самопомочі».


Причина підпалу – невідома. Про пожежу довідалася, коли їй зателефонували сусіди. Викликали службу 101, і дві пожежних машини швидко впоралися з вогнем, який охопив відсік із двигуном.

«В мене  ворогів немає. Дзвінків з погрозами теж не отримувала. Я не думаю, що це пов`язано з особистим. Стосовно дільності партії “Самопоміч» та передвиборчої кампанії,  теж не знаю. З  партіями чи кандидатами не конфліктувала. Але є момент, пов`язаний з люстраційними кубами, які оприлюднила «Самопоміч».  До них підпадають під люстрацію голосувальники за «диктаторські закони 16 січня». До нас телефонували люди, імена яких були в цьому списку, – наголосила Юлія Вусенко в одній із соцмереж, висловивши сумнів, що авто загорілося саме собою через незадовільний технічний стан.

До речі, Юлія Василівна, 1982 р. н., не лише кандидат у народні депутати від «Самопомочі» під №36. Вона ще й доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що також може мати певне відношення до мотивів загоряння автомобіля… Власне, як і коло можливих недоброзичливців чоловіка кандидатки в народні депутати.

І останнє. Як говорять поінформовані люди, за останній тиждень на Волині зайнялося мінімум 5 престижних авто поважних людей. Що всі вони пішли з димом через несправність електрообладнання, віриться дуже важко…

Наш кор.

На фото з соціальних мереж: евакуатор відвозить на ремонт спалений автомобіль Юлії Вусенко.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%