Скорпіони полюбляють гостринку

Скорпіони полюбляють гостринку

У Скорпіонів – гарна зовнішність, проникливий погляд, середній зріст. Сильний характер, неабияка воля, надзвичайна впевненість у собі, рішучість, схильність до боротьби за місце під сонцем, мстивість. Вони не люблять комусь підкорятися, наділені духом суперництва та мають почуття власної гідності. У хвилини гніву можуть бути дуже жорстокими. Енергійні, надзвичайно вперті, часто діють усупереч обставинам чи іншим людям. Полюбляють азарт, емоційну напругу і гострі відчуття. Представники цього знаку схильні до сарказму, їм подобається критикувати щось чи когось, мають чудову інтуїцію. Мають допитливий розум, чуттєві й досить непостійні.

ОВЕН. Рухаєтеся шаленим темпом, на ходу «переформатовуючись». Пристрасті сягнули градуса кипіння: жадання любові, сексу, романтики, дружби і матеріальних благ – усе змішалося в один клубок.

ТЕЛЕЦЬ. Доленосний вектор пролягає через терени партнерської співдружності. Постарайтеся влитися в досвідчену ділову команду, однак обираєте не ви, ініціатива належить іншій стороні, тож аби виграти конкурс, поводьтеся достойно, і тоді вас запросять співпрацювати.

БЛИЗНЮКИ. Одержимі трудовою пристрастю дій і ризикуєте, якщо безконтрольно розподілятимете сили, згоріти, як свічка, на роботі, підірвати здоров’я. Раціонально, але в той же час із творчим вогником тягніть віз зобов’язань, дисциплінуйте емоції, мисліть тверезо.

РАК. Приречені витати на крилах наснаги, кохатися, розважатися, забувши про докучливі проблеми. Сприймайте життя як театр, де можна показати акторський талант, творчо відрежисерувати сценарій, перевтілившись у цікаву роль.

ЛЕВ. Тиждень промайне в ретроспективному ракурсі, вимагаючи доопрацювання незавершених справ. Озирніться назад, надолужте прогалини у роботі. Компас долі вказує на родину, саме тут іде внутрішній процес «перезавантаження» вас як сім’янина.

ДІВА. Проявляйте чесність, благородство, свято оберігайте свій високий лідерський рейтинг у соціумі! Успішна перспектива самореалізації – це навчання, опанування освітніх царин, розширення кола знайомств.

ТЕРЕЗИ. Ключова тема тижня – матеріальні здобутки. Натискайте на трудові педалі та завзято заробляйте гроші. Витрат передбачається чимало, насамперед слід дбати про сімейний добробут та інвестувати туди фінанси.

СКОРПІОН. Ви – на порозі нового життя. Володієте магічними силами. Облиште другорядні ролі: ви перша скрипка в оркестрі!

СТРІЛЕЦЬ. Живіть із повною самовіддачею, підводьте підсумки минулого року, виправляйте ляпсуси. Коли прощаєте людей за їхні капості, ви наповнюєтеся колосальною силою, Головне – дати людям зрозуміти, що ви пасажири одного корабля.

КОЗЕРІГ. Стати взірцевим другом – ось першочергове завдання! Нині саме вірні побратими по духу наставлятимуть вас на путь істини, через них отримуватиме силу.

ВОДОЛІЙ. Стартував кар’єрний марафон (можливе підвищення у посаді). На ваших плечах – місія відповідальності за долі багатьох людей. Зробити це – нелегко, але треба!

РИБИ. Якщо вас турбує сенс буття, власна місія на цій Землі та мета, з якою прийшли у цей буремний світ, що, зрештою, зробили доброго заради блага людства, а де нагрішили, значить, ви рухаєтеся правильним курсом.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%