Чекісти намагалися завербувати неповнолітніх лучан

Чекісти намагалися завербувати неповнолітніх лучан


Ще 9 травня у Луцьку правоохоронці звернули увагу на трьох підлітків, які постійно вешталися біля одного з блокпостів… Виявилося, що підлітків намагалися використати рашистські спецслужбах чекістського походження у своїх злочинних цілях…


«Оперативники СБУ перевірили телефони дітей та виявили там багато знімків луцького військового аеродрому і ремонтного пункту, а також листування з невідомими російськими абонентами. Невідомі розпитували у школярів про ситуацію в регіоні, намагаючись вивідати інформацію про розташування військових об’єктів, військової техніки та озброєння», – зазначається.


Контррозвідники вчасно роз’яснили семикласникам небезпеку такого спілкування. З батьками дітей також провели профілактичну бесіду.


«Радимо учителям та батькам постійно обговорювати з дітьми питання інформаційної безпеки в різноманітних інтернет-чатах, онлайн іграх та соціальних мережах. Якщо будь-які особи звертаються до вас чи до ваших дітей з проханнями вислати фотографію місцевості чи конкретного стратегічно важливого об’єкта, або просто розпитують про стан такого об’єкта, велика ймовірність, що вас хочуть використати на шкоду Україні та вашого міста зокрема», – наголошують у відомстві.


До волинян також звертаються:


«Якщо ви запідозрили такі наміри стосовно себе чи ваших близьких, повідомляйте про це в Управління СБ України у Волинській області за телефонами, які працюють цілодобово: 097 791 19 11, (0332) 24 40 25».


Ольга ДАНИЛЮК.

Ілюстративне фото порталу «Лівий берег».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%