Як «Волиняночка» у Польщі наш край презентувала

Як «Волиняночка» у Польщі наш край презентувала Із 20 по 27 жовтня  в рамках програми обміну польсько-української молоді на запрошення фундації «Популяризації і Розвитку Бескид» зразковий аматорський ансамбль танцю «Волиняночка» Палацу культури міста Луцька перебував  в навчально-відпочинковому осередку «Чардворек» в польському місті Бжозув  Підкарпатського воєводства.
         Упродовж восьми днів учасники колективу мали змогу поспілкуватися з польськими однолітками, продемонструвати творчі здібності, взяти участь у майстер-класах та спортивних змаганнях, відвідати визначні місця цього мальовничого гірського  краю і разом з новими знайомими помандрувати  вулицями Старого Міста, якому понад 150 років.
    За допомогою презентації, яку підготував ансамбль танцю «Волиняночка», польська молодь познайомилися з Волинським краєм,  його традиціями, минулим  та сучасним.
Керівник ансамблю Олена Козачук, проводила майстер-класи, де навчила поляків основних танцювальних рухів традиційних танців регіону Полісся та Волині, а саме: «Трійка», «Печене порося», «Волинський краков’як», «Плескач», «Помело». Для учасників ансамблю танцю «Волиняночка»  проводився майстер-клас з акторської майстерності та пантоміми відомим польським актором Мареком Писем.
Колектив мав два виступи разом з польським театральним колективом з міста Денов. Глядачі  щирими оплесками вітали колектив з міста Луцька.
На завершення програми художній керівник Палацу культури Тетяна Лець та методист Уляна Томчук разом з учасниками колективу  «Волиняночка» та польськими друзями виконали гімн Волинського краю «Волинь моя».

Наш кор.
        

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%