Попереду – День соціального працівника

Попереду – День соціального працівника Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочисті збори працівників соціальної сфери Волині з нагоди професійного свята.
У неділю в Україні – День соціального працівника. З цієї нагоди Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Світлана Мишковець та  перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик привітали працівників галузі та всіх дотичних до цієї відповідальної роботи зі святом.
«За прикладом європейських країн, ми нині бачимо, що головним здобутком демократії є турбота про людину. І коли спостерігаємо, які умови створені там у закладах соціальної сфери, яка інфраструктура, тощо, то розуміємо, що у нас попереду – ще багато-багато роботи. Але за цим всім – величезна праця людей. Ви – нині в перших рядах, коли йдеться про впровадження демократичних цінностей в країні. Ви, як ніхто інший, заслужили на свято», – звернувся до присутніх у залі працівників соцсфери з різних куточків Волині Володимир Гунчик. Згадав голова облдержадміністрації й інших «соціальних працівників» – чималеньку армію волонтерів, які нині допомагають і військовослужбовцям, і їхнім сім’ям,  і обездоленим, і хворим. Зауваживши: така робота особливо почесна, бо здійснюється на рівні серця і лише через те, що кожен з таких людей має в собі величний обов’язок повсякчас бути біля людей і за першої необхідності йти їм на поміч.
Привітав присутніх і перший заступник голови облради Олександр Пирожик. Від імені профспілкового руху зичила успіхів у роботі голова облорганізації профспілки працівників соцсфери Галина Микитюк. Слова вдячності за відданість професії адресувала колегам заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, яка донедавна очолювала департамент соцзахисту облдержадміністрації.
Барвистою і голосистою ноткою на фоні офіційних вітань став виступ дитячого гурту «Волиняни» Луцької музичної школи №3 та юної солістки Луцької районного будинку культури Зоряни Нестерук.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%