Навіщо депутатові автомат Калашникова?

Навіщо депутатові автомат Калашникова?

Проректор Волинського інституту економіки та менеджменту, чинний депутат облради від Ковельського округу №36, недавній кандидат у народні депутати України по Маневицькому округу №23, голова облорганізації Партії зелених України Василь Байцим узяв у руки автомат Калашникова і червоно-чорний стяг… Що б це означало?!


У розпал передвиборної кампанії чимало претендентів на відповідальну та дуже рідкісну роль «слуг народу» в Верховній Раді України використовували різноманітні способи, щоб привернути до себе увагу виборців. Одні залишали табельну зброю в зоні АТО і, передавши командування іншим комбатам та командирам рот, днювали й ночували на Волині, агітуючи за себе і «за того хлопця». А от Василь Байцим, уродженець с. Старий Чарторийськ Маневицького р-ну, незважаючи на поважну посаду проректора ВІЕМу та статус депутата облради, під час одного з візитів на Маневиччину вирішив не лише сфотографуватися з червоно-чорним стягом УПА, але й – з автоматом Калашникова.
Невідомо, чи вплинуло це фото на симпатії виборців округу, проте в результаті Василь Федорович зайняв 6 місце з 12-ти учасників перегонів та припинив свою боротьбу за мандат народного депутата до кращих часів.
Взагалі ж, як свідчать соціальні мережі, пан Байцим давно небайдужий до різних військових формувань. Наприклад, він переконує, що «з 2005 року робив усе, щоб Україна стала членом НАТО та ЄС», а тому «створив на Волині та Поліссі всю необхідну інфраструктуру: центри, фонди, агенції, ініціював створення громадських організацій та готував проекти і команди, які вже сьогодні реально працюють...». Оскільки в Бухаресті навіть асоційоване членство України в НАТО поклали під сукно, Василь Федорович, «коли настав час, зайняв чітку позицію, як громадянин цієї країни, з першого дня пішов на Майдан та підписався під вироком режиму чивокуня як депутат обласної ради, не оглядаючись на погрози силовиків та прокурорів цього режиму».
«Тож я рахую, що маю право продовжувати роботу по інтеграції України до ЄС та НАТО в статусі народного депутата України на своїй рідній землі та в окрузі, де народився і виріс! Шановні земляки, прошу і Вас підтримати мої прагнення та починання!», – наголосив не так давно Василь Байцим.
Мабуть, саме цим і пояснюється поява в соцмережах фото, де Василь Байцим демонструє всім і червоно-чорний стяг УПА, і автомат Калашникова.
Щоправда, на відміну від свого колеги нашоукраїнця Сергія Слабенка, Василь Байцим у зону АТО добровольцем не пішов. Дійсно: не для того ж він у 2007 р.закінчував аспірантуру Національної академії управління при Президентові України, а ще опублікував результати наукових досліджень у 53-х наукових фахових виданнях, монографіях та збірниках наукових праць, щоб зараз перебувати на блок-посту з автоматом Калашникова та червоно-чорним стягом…
Наш кор.
На фото з соціальних мереж: Василь Байцим під час відвідин у Маневичах Володимира Лисковця, нині – заступника військового комісара Маневицького та Любешівського р-ну, раніше – відповідального працівника місцевої райдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%