У Володимирі тривають дворові міські спортивні змагання

У Володимирі тривають дворові міські спортивні змагання

17 травня МЦФЗН "Спорт для всіх" завітав на спортивний майданчик, що на вул. Ковельська, 132, де зібралося чимало діток 8-12 років, охочих узяти участь у міських змаганнях «Спорт для всіх у кожному дворі». 

Про це інформують на сторінці громади в Фейсбук. 

Мета таких змагань : залучення діток до занять фізичною культурою і спортом , пропаганда здорового способу життя, розвиток фізичних якостей, формування морально-вольових рис характеру, організація змістовного дозвілля дітей в канікулярний період.  

Учасники були поділені на дві команди з патріотичними назвами: "Українки"( дівчата ) і "Паляниця" ( хлопці), у кожної був свій капітан. Програма змагань включала 8 видів спортивних естафет: "садіння картоплі", флорбол, "рятувальник", тенісна естафета, фрізбі, фітбол, смуга перешкод, дартс.  

Загалом участь взяло 18 учасників, які змагались у влучності, швидкості та спритності. Змагання проходили у дружній атмосфері. 

За результатами змагань перемогу отримала команда дівчаток з різницею в один бал. Учасники були нагороджені грамотами управління з гуманітарних питань, а також призами від дитячої організації ЮНІСЕФ. 

Міські змагання будуть походити у декілька етапів у дворах міста. Якщо бажаєте влаштувати спортивне свято у своєму дворі, дзвоніть за телефоном: 0634361337 (Лілія Миколаївна). 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото громади. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%