Місто-партнер Ленчна продовжує допомагати Ковелю

Місто-партнер Ленчна продовжує допомагати Ковелю

Днями із Польщі надійшов черговий вантаж. Наші друзі передали дизельний генератор вартістю 7 тисяч 200 злотих. За рішенням бурмістра ЛєшекаВлодарскі та депутатів міської ради кошти були виділені з місцевого бюджету. 

Про це інформують на сайті Ковельської міськради. 

Крім того, працівники міської адміністрації підтримали ідею своєї колеги Анни Ірли щодо збору коштів. До цієї доброчинної ініціативи долучились кооператив житлового комплексу імені Стефана Баторего, Асоціація польських суддів IUSTITIA в Любліні. 

Їм вдалось акумулювати майже сім тисяч злотих. За них вони придбали 1700 кілограмів різноманітних продуктів та інші корисні речі. 

Сама Анна, яка неодноразово приїжджала у Ковель, і брала участь у реалізації спільних проєктів наших міст, написала: “Дуже радує, що можемо допомогти нашим друзям. Маємо надію – зло, яке зараз твориться в Україні, завершиться. Зичимо того вам і собі”. 

Міський голова Ігор Чайка від усієї душі дякує бурмістру Ленчни, міській раді, працівникам муніципалітету за допомогу. 

“Усі дні війни Ленчна завжди з нами на зв’язку. Наші друзі відгукуються на кожне прохання. Вони знаходять правильні слова, аби додати нам оптимізму і завжди наголошують, що дуже вірять в Україну. Ця підтримка робить нас сильнішими”, – зазначає Ігор Чайка. 

Дар'я ОНІМОВА. 

Фото Ковельської міськради. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%