Навіть «повітряна тривога» ярмарку для ЗСУ не загроза!

Навіть «повітряна тривога» ярмарку для ЗСУ не загроза!


22 травня у Центральному парку м. Луцька о 10 годині стартував український народний благодійний ярмарок. Організатори – волонтерське об'єднання «Українські вовки» – за підтримки місцевої влади та майстрів мистецтв.

 

Як заздалегідь повідомляла «Волинська газета», подія відбувається за підтримки Луцької міськради та Волинської обласної філармонії. Після збору коштів на потреби Збройних Сил України – концерт: початок о 14.00, виступають Волинський народний хор, академічний камерний оркестр «Кантабіле» під керівництвом Народного артиста Товія Рівеця, співачка Соломія Павлюк, вихованці пісенної студії Надії Смирнової, танцювальні колективи та студентські гурти.

 

Український народний ярмарок – це саме те, що допоможе посилити фінансову, а тому й бойову, потужність Збройних Сил України. Бо кожен витвір чарівних рук не лише знайде свого власника, а й кожна виручена на ярмарку гривня буде використана за призначенням.


Уже перші хвилини роботи це яскраво засвідчили. Чимало було і тих, хто пропонував свою продукцію, і хто її купував, жертвуючи гривні на користь ЗСУ.


Авторка цих рядків із татом-офіцером одного з батальйонів Сил ТрО ЗСУ також побувала на ярмарку, познайомившись із організаторами та придбавши «фірмову» футболку.


Долучайтеся! Хоч у розпал свята й знову пролунав сигнал «Повітряна тривога», ніякі рашистські «страшилки» волелюбним українцям здобути перемогу не завадять!


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Володимира ДАНИЛЮКА: Ольга Данилюк (зліва) та одна з активісток «Українських вовків» Тетяна Фіщук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%